UNO Junior Paw Patrol

Tootekood: BLF04870

Laost otsas

UNO Junior Paw Patrol

UNO Junior kaardimäng on täis animeeritud Paw Patroli filmi kunstiga, näiteks loomakangelased nagu Chase, Skye, Marshall, Liberty ja nende liider Ryder. Kolm mängutaset võimaldavad mängul lapse arenguga sammu pidada. Esimene tase on lihtne sobitamine. Teine tase lisab mängule ringi suuna muutmise ja käigu vahelejätmise kaardid ning kolmas tase sisaldab Tõmba 1 ja Tõmba 2 kaarte, et mängu tempot tõsta. Nii nagu tavalises UNO mängus, võistlevad mängijad kõigist oma kaartidest vabanemise nimel, sobitades need kaardipakil oleva kaardiga, kas värvi, numbri ja (eriti noorematele mängijatele kasulik) pildi järgi! Chase vastab Chase’ile ja Marshall vastab Marshallile. Kui teil ainult üks kaart alles, ärge unustage hüüda “UNO!”

Mõeldud lastele alates 3 eluaastast. See on UNO mäng, mida kõik armastavad, kuid see on lihtsustatud, et 3-aastased ja vanemad lapsed saaksid mängida!

Igal kaardil on pildid filmist PAW Patrol. Numbrikaartidel on sobiv tegelaskuju, nii et lapsed, kes veel oma numbreid ei tea, saavad endiselt mängida!