Carcassonne 20th Anniversary Edition – EN

Tootekood: BLF11364

Ainult 2 laos

69.00

Kuumakse al. 5.88 / 12 kuud

Carcassonne 20th Anniversary Edition – EN

Carcassonne on plaatide paigutamise mäng, kus mängijad joonistavad ja asetavad lauale plaate, mis kujutavad Lõuna-Prantsusmaa maastikku. Plaadil võib olla linn, tee, klooster, rohumaa või mõni kombinatsioon neist. Plaadid tuleb asetada juba mängitud plaatide kõrvale nii, et linnad on ühendatud linnadega, teed teedega jne. Pärast plaadi asetamist saab mängija otsustada asetada ühe oma meeple’i ühele sellel olevale alale: linnale rüütliks, teele röövlina, kloostrisse mungaks või murule rüütliks, põllumeheks või talunikuks. Kui vastav ala on kokku ühendatud, saab vastav mängija punkte.

Carcassonne’i mängu ajal seisavad mängijad silmitsi selliste otsustega: “Kas tõesti tasub oma viimast meest sinna panna?” või “Kas ma peaksin seda klotsi kasutama oma linna laiendamiseks või asetama selle hoopis vastase lähedusse, andes talle raske oma projekti lõpule viia ja punkte koguda?” Kuna mängijad asetavad ainult ühe klotsi ja neil on võimalus sellele asetada üks meeple, kulgevad käigud kiiresti, isegi kui tegemist on valikuid ja võimalusi täis mänguga.

Carcassonne: 20th Anniversary Edition on Carcassonne’i eriväljaanne, mis tähistab 2001. aastal võidetud Spiel des Jahres 20. aastapäeva. See väljaanne sisaldab Carcassonne’i baasmängu minilaiendus “The River” klotse (viie uue jõeplaadiga) , “The Abbot” minilaiendus ja uus 15-plaadiline “aastapäeva” minilaiendus. Kõik plaadid on kaunistatud UV-prindiga, kunstis on peidetud palju üksikasjalikke lihavõttemune. Kostüümide kleebised on kaasas juhuks, kui soovite oma meepleid “riietuda”.

NB: Mäng ja reeglid on inglise keeles!

Mängijad: 2-5

Aeg: 35 min

Vanus: 7+