Lauamäng Põgenemistuba, 3 mängu

Tootekood: AAS01351

Laos

39.00

Selles väljakutset esitavas ja ettearvamatus põgenemistoa lauamängus, tuleb teha koostööd, et lahendada mõistatusi ja leida peidetud vihjeid. Pidevalt on võidujooks ajaga: teil on aega ainult 60 minutit, et põgeneda.

Kuumakse al. 6.63 / 6 kuud

Lauamäng Põgenemistuba, 3 mängu

Tunneta põnevust ja naudi Põgenemistoa salapära oma enda kodus. Selles väljakutset esitavas ja ettearvamatus põgenemistoa lauamängus, tuleb teha koostööd, et lahendada mõistatusi ja leida peidetud vihjeid. Pidevalt on võidujooks ajaga: teil on aega ainult 60 minutit, et põgeneda.
Kasuta oma aju! Meeskonnatöö, hea suhtlus, leidlikkus, loovus, loogika ja detailide märkamine on samuti väga tähtsad. Mängule lisab vürtsi kronodekooder, mis on laual kõigi pilkude all ja pidevalt aega vähemaks tiksub. Kronodekooder on ka lahenduste kontrolliks, sisestades õige võtmete kombinatsiooni kronodekoodrisse, kõlab rõõmus kõll aga kui sisestate vale koodi, kuulete vaid kronodekoodri pahurat heli ja 1 minut võetakse teile jäänud ajast maha.

Igal seiklusel on 3 osa. Igas osas pead leidma koodi, mis koosneb 4-st võtmest ja võtmed tuleb sisestada kronodekoodrisse. Leia 3 õiget koodi 60 minuti jooksul, et võita mäng. Tehke koostööd või põruge koos…

Karbis on 3 põnevat seiklust järjest kasvava raskustasemega. Põgenemistubade mängimise järjekord on:

  1. Vanglast põgenemine
  2. Viirus
  3. Pommimees

 

Mängu aeg: 60min

Vanus: 16+

Mängijaid: 3-5

Komplektis pole 3x 1.5V AA patareisid.