Lego 10792 Drill Spinner Vehicle

Tootekood: LEGO58240

Laos

14.00

Lego 10792 Drill Spinner Vehicle

Üllata Spidey fänne LEGO® 4+ Drill Spinneri sõiduki (10792) superkangelase mänguasjaga. See erksate värvide, tuttavate tegelaste ja lõbusate funktsioonidega mitmekülgne mängukomplekt on spetsiaalselt loodud enesekindluse suurendamiseks, probleemide lahendamise oskuste parandamiseks ja vähemalt 4-aastaste laste, poiste ja tüdrukute lõputu loovmängu inspireerimiseks.

See Disney+ sarja „Spidey and His Amazing Friends“ kokkupandav mänguasi sisaldab pöörleva esiosaga Spider-Mani autot, Miles “Spin” Moralesi minifiguuri ja Electro minifiguuri. Komplektiga on kaasas šassii põhiklots, mis aitab lastel ehitustööd alustada. Intuitiivsed juhised on esitatud värvilise piltidega loo kujul.

4+ komplektid, mis on loodud algajaid ehitajaid silmas pidades, on täis põnevaid detaile, et lapsed saaksid suurepärase ehitamise ja mängimise kogemuse. Karbi sees on igas kotis klotsid kiiresti kokkupandava mudeli ja tegelase jaoks, nii et mängimine saab alata kohe. 4+ komplektid on ideaalne viis täiskasvanutele jagada väikestega ehitusrõõmu.