Lego 43219 Disney Princess Creative Castles

Tootekood: LEGO42486

Laos

49.00

Kuumakse al. 8.33 / 6 kuud

Lego 43219 Disney Princess Creative Castles

Inspireeri 6-aastaseid ja vanemaid lapsi komplektiga LEGO® ǀ Disney: Disney printsesside loomingulised lossid (43219). Selles kokkupandavas mänguasjakomplektis on segu legendaarsetest ja tavalisest osadest, Disney Bella ja Tuhkatriinu LEGO mininukufiguurid, Lumiere‘i ja Gusi LEGO figuurid ning kaks juhendipostrit, et julgustada ehitamist koos pere või sõpradega. Lapsed saavad ehitamise ajal lasta rakendusel LEGO Builder viia end lihtsale ja intuitiivsele ehitusseiklusele, kus nad saavad suumidaja pöörata 3D-mudeleid, salvestada komplekte ja jälgida edenemist.

Lõputu rõõm
See minilossikomplekt pakub Disney printsesside fännidele piiramatut meelelahutust. Komplektiga saab mängida iseseisvalt, koos sõprade ja perega või lisada selle teiste LEGO ǀ Disney komplektide juurde (iga komplekti müüakse eraldi).

Legendaarsed Disney printsessi tegelaskujud
Disney Bella ja Tuhkatriinu ning Lumiere ja Gus aitavad innustada laste kujutlusvõimet, taasluues tuntud lugusid või mõeldes välja enda omasid. See kokkupandav mänguasi on vahva sünnipäevakingitus fännidele või lastele, kes armastavad praktilist mängu.