LEGO 60253 Jäätiseauto

Tootekood: LEGO60253

Laost otsas

LEGO 60253 Jäätiseauto

LEGO 60253 Jäätiseauto komplektiga mängides saavad lapsed end tunda igapäevakangelasena. Lapsed päästavad päeva, pakkudes LEGO City palavusest nõretavatele elanikele külma vahvli- ja pulgajäätist. Jäätiseauto, kuhu mahub jäätisedaam, kes selles töötab ja autot juhib, ning rulaga klient koos väikese armsa koeraga, pakub lõbusa rollimängu võimalusi. Lahe laste ehituskomplekt LEGO City jäätiseautokomplekti ehitusjuhend on karbis. Või siis laadige veebis alla Instructions PLUS, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO® Life. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriisad, teeb väikestest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. LEGO City mängusõidukite sari „Great Vehicles“ lastele LEGO City sõidukikomplektidega saavad lapsed uurida huvipakkuvaid maa-, õhu- ja veesõidukeid ning -masinaid. Tõetruud ehitusmudelid annavad inspiratsiooni kujutlusmänguks, mis vahval moel päriselu peegeldab.

  • Teate last, kes armastab jäätiseautosid? See LEGO® City jäätiseautoga ehituskomplekt, mis võimaldab lastel nautida päikesepaistelist suvepäeva, inspireerib iseseisvalt igapäevaelu matkivaid loovaid rollimänge mängida.
  • Lastele mõeldud ehituskomplekt, milles on säravates toonides jäätiseauto, jäätisedaami- ja rulameheminifiguur ning koerafiguur. Ideaalne iseseisvaks kujutlusmänguks.
  • Lapsed saavad aidata jäätisedaamil autot juhtida, luugi kaudu vahvli- ja pulgajäätist serveerida ning rulamehel lahedaid trikke teha. See värviküllane jäätiseauto sobib väga hästi ka väljapanekuks.
  • See mitmekülgne LEGO® City jäätiseautokomplekt (60253) sobib jõulu-, sünnipäeva- või muu tähtpäeva kingiks alates 5-aastastele lastele ning kõigile poistele ja tüdrukutele, kes armastavad mängusõidukeid. Eeldab vaid põhilisemaid ehitusoskusi.

Osad: 200
Vanus: 5+